BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 17423144

nr 1742 3144

Takarmatur

PH Takpendel, PH5, Poul Henningsen för Louis Poulsen, Danmark. Lameller i metall. Diameter: 50 cm

Kondition: slitage, bucklor

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:13:45